Atribuită Cumpărare directă

Pachetul produse de papetarie contine: 1. - A1 HARTIE DE COPIATOR A4 - 50 topuri 2. - FOLIE PROTECTIE *100 - 4 seturi 3. - SFOARA BUMBAC 100GR - 10 ghemuri 4. - PIX METALIC CU MECANISM - 24 buc 5. - DOSAR SINA CARTON - 200 buc 6. - CREION CORECTOR CU VARF METALIC - 48 buc 7. - CAPSATOR METALIC DL 627 50 COLI - 2 buc 8. - PERFORATOR METALIC 50 COLI - 2 buc 9. - AH MARKER CD 2 CAPETE(3191) - 24 buc 10. - MARKER PERMANENT NEGRU - 12 buc 11. - TEXTMARKER * 12 BUC - 2 cutii Achizitie necesara pentru buna desfasurare a tuturor compartimentelor din cadrul Primariei Miroslovesti.

Număr anunț
DA26221109
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945,90 RON
Valoare atribuită
945,90 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

945,90 RON

din 945,90 RON estimat