Atribuită Cumpărare directă

05.42.002 SENZOR PRESIUNE ULEI - TRUCKTEC

Număr anunț
DA26226619
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,55 RON
Valoare atribuită
303,55 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,55 RON

din 303,55 RON estimat