Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE PRODUSE DE CURATENIE, COD CPV 39831240-0,pentru structurile functionale din subordinea DGASPC BUZAU, de pe raza mun.Buzau;Rm. Sarat;Smeeni;Pogoanele;Beceni;Stilpu;Vintila Voda, conform Notelor de comanda transmise de fiecare din structurile functionale din subordinea DGASPC BUZAU, a cerintelor precizate in anuntul de publicitate nr. ADV1165748/27.08.2020 si a ofertei depuse. DETERGENT VASE LICHID- PUR- ambalat la pet-450 ml =720BUC. PRAF CURATAT SUPRAFETE-RIVEX-CUTIE 500 grame =247BUC. SOLUTIE CURATAT SUPRAFETE,GRESIE,FAIANTA -RIVEX- PET 1 litru =889BUC. SOLUTIE CURATAT GEAMUL CU PULVERIZATOR-RIVEX- PET de 750 ml =366BUC. MANUSI DE LUCRU(MENAJ)-Diferite marimi =975PER. DEZINFECTANT PEAK- wc-ambalat la pet 1 LITRU =589BUC.
- Număr anunț
- DA26248022
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.244,42 RON
- Valoare atribuită
- 17.244,42 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.