Atribuită Cumpărare directă

SURUB GIPS 200=0,08/B ; SURUB CAP TORBANT 100=0,17/B ; PIULITA 100=0,08/B ; DISC 2=8,40/B ; DISC 2=8,20/B ; TEAVA PATRATA 72=5,04/ML PRELUNGITOR 1=50,42/B .

Număr anunț
DA26203066
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
TEX OIL SRL (CUI 26583544)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,67 RON
Valoare atribuită
480,67 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,67 RON

din 480,67 RON estimat