Atribuită
Cumpărare directă
BATERIE SS LAVOAR TEMPOSANIT 2 buc LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA NEON 30X30CM 103503 VERTEX 4 buc RACORD MONO FLEXIBIL CU INOX 50CM+17MM 1/2 FF ER-RS312-50/17 EVERPRO 1 buc VOPSEA LAVABILA INTERIOR COMFORT 15L+AMORSA COMFORT 4.5L KRAFT 1 buc BURETE VASE ANTIBACTERIAN 3BUC/SET ST1499 G&G 4 set RACORD FLEXIBIL APA 1/2 L50 PWS4 II SERSTILL 3 buc DILUANT UNIVERSAL 509 0.9L ME 2 buc SIFON FLEXIBIL PLASTIC CAP DETASABIL ECO 1 1/2" 32/40 TE-MA SERVICE 4 buc LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA BLUE 30X30CM 103502 VERTEX 4 buc COS GUNOI PEDALA 18L STERK 1 buc LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA GALBENA 30X30CM 102047 VERTEX 4 buc PERIE WC FARA CAPAC ALB/BLEU 73 PLAS TURO 8 buc SPALATOR SPIRALAT INOX 2BUC/SET 3501 MISAVAN 2 buc VOPSEA SATIN ALB 4L FABRYO 1 buc VOPSEA SATIN VERDE MUGUR DE BRAD 0.6L FABRYO 1 buc LAVETA MICROFIBRA 2 FETE UNIVERSALA SI GEAM PORTOCALIA 40X30CM 102084 VERTEX 4 buc VOPSEA SATIN ROSU 0.6L FABRYO 2 buc GALEATA OVALA GOSPODINA VERDE+STORCATOR 13L 37127VER PLASTOR 3 buc GRUND ROST GRI 0.7L FABRYO 1 buc GALEATA OVALA GOSPODINA GALBENA+STORCATOR 13L PLASTOR 2 buc RACORD MONO FLEXIBIL CU INOX 50CM+37MM 3/8" FF ER-RS338-50/37 EVERPRO 1 buc BATERIE SS DUS TEMPOSANIT 1 buc LAVETA UNIVERSALA 3BUC/SET 5201 MISAVAN 2 buc
- Număr anunț
- DA26247665
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGUREL (CUI 29446304)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,06 RON
- Valoare atribuită
- 551,06 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.