Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA ONDA PRONTO GRESIE PRONTO SPRAY PRONTO PODELE DOMESTOS CIF CREMA FAIRY DETERGENT VASE 800ML SAPUN LICHID 5L SAPUN LICHID 500ML,SAVELLE SOLUTIE GEAM CLIN MATURA PLASTIC CU COADA LEMN PROSOP HARTIE ZZ SACI MENAJ 60L SACI PVC CAPAC WC MDF REZERVA MOP BUMBAC BURETE VASE CU CANELURA LAVETE UMEDE PASTILE MASINA VASE RACLETA GEAM REZERVA ODORIZANT AIRWICK CLOR 1L

Număr anunț
DA26205181
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436 RON
Valoare atribuită
2.436 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436 RON

din 2.436 RON estimat