Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie pentru unitatiile scolare de pe raza comnuei Balesti

Număr anunț
DA26243139
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Antonie Mogos Ceauru (CUI 29186123)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.593,10 RON
Valoare atribuită
2.593,10 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.593,10 RON

din 2.593,10 RON estimat