Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de produse - consumabile, software si echipamente IT&C, produse de birotica si papetarie, conform Comenzii ferme atasate nr. 598119 din 12.08.2020.

Număr anunț
DA26223690
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.055,82 RON
Valoare atribuită
3.055,82 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.055,82 RON

din 3.055,82 RON estimat