Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza Gel dezinfectant maini pentru membrii Biroului Electoral cu ocazia desfăşurării alegerilor autorităţilor locale din data de 27 septembrie 2020, gel indicat pentru dezinfectia igienica a mainilor, in spatii publice si private - institutii, zone publice, birouri, etc. - efect virucid/bactericid; - ambalat in recipient de 500 ml.
- Număr anunț
- DA26245731
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,28 RON
- Valoare atribuită
- 332,28 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.