Atribuită Cumpărare directă

Decapare asfalt, compactare mecanica , strat de repartitie balast, strat de repartitie nisip , bordurare cu borduri de 10X15X50 cm- 620 metrii lineari, pavare cu pavaj de 4 cm-420 metrii patrati. Constructie pod cu structura metalica.

Număr anunț
DA26250660
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
IRIS EXCEL SRL (CUI 34201122)
Cod CPV
45233161-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.946,68 RON
Valoare atribuită
83.946,68 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.946,68 RON

din 83.946,68 RON estimat