Atribuită
Cumpărare directă
CATALOG CLASA PREGATITOARE,CATALOG GRADINITA,CATALOG SCOALA CLASELE 5-8,CATALOG LICEU UMAN, GENERAL,CATALOG LICEU TEHNIC,CATALOG INVATAMANT PROFESIONAL,SUPRACOPERTA CATALOG PANZA VISINIU,CONDICA PROFESORI,REGISTRU MATRICOL LICEU, COLEGIU, SCOLI PROFESIONALE,REGISTRU MATRICOL 1-8,Registru arhiva,Registru Unic de Control A3,CATALOG SCOALA CLASELE 1-4,
- Număr anunț
- DA26244325
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC EREMIA GRIGORESCU MARASESTI (CUI 4410666)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI 10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.309,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.309,30 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.