Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE 40 ONDA ROLE H IG 2 STR 0.44 X 120 500ML ALCOOL MONA 70% 6.18 X 12 METROPROF DISP SAPUN 1000ML 35.76 X 6 METROPROF DISPENSER SERV Z 49.21 X 21 FINO SACI 35L 3.65 X 32 60L ARO SACI MENAJ STRONG 6.51 X 32 100 MP MANUSI MENAJ LATEX M/L 43.51 X 15 500ML DEZINFECTANT RUGE SANYTOL 11.25 X 18 1.5L DETTOL DEZINF RUFE 19.90X 2 900G BONUX MAN 5.23X8 20KG DERO OZON MANUAL 100.33 X 1 10 ARO LAVETE UNIV 6.31 X 19 1L ASEVI PORTO 9.54 X 24 ARO BURETI VASE CAN 0.9 X 20 5L ARO CLOR 6.31 X 41 14KG ARIEL 86.81 X 2 4L ACE CLOR 12.87 X 4 4.5L CLIN DET GEAM 20.47 X 1 5L ASEVI PORTO 47.06X5 5L DOMESTOS FRESH 29.92 X 28 4.5L PUR GEL LEMON 26.97 X 4 ARO SET MOP BBC 160G 2.80 X 30 ARO SET MOP BBC 250G 4.05 X 18 ARO MATURA FIR SCURT 5.89 X 17 BMH BACODA COVORAS 17.36X9 PRND COADA 1.1M EUCALIPT 1.73 X 50 OTI STERGATOR GEAM 50.35 X 6 PRND MATURA SORG 17.88 X 18
- Număr anunț
- DA26236391
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.410,42 RON
- Valoare atribuită
- 6.410,42 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.