Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1 Catalog invatamant Primar, buc 12, pret 23.80 Lei / bucata 2 Catalog invatamant Gimnazial, buc 10, pret 23.80 Lei / bucata 3 Catalog clasa pregatitoare - coperti tari, caserate, buc 3, pret 17.80 Lei / bucata 4 Carnet elev invatamant Primar, buc 100, pret 1.80 Lei / bucata 5 Carnet elev invatamant gimnazial, buc 100, pret 1.80 Lei / bucata 6 Registru Matricol inv primar-gimnazial X4, buc 1, pret 35.70 Lei / bucata 7 Registru Unic Acte Studii - Gimnaziu, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 8 Bon consum - autocop, buc 5, pret 6.00 Lei / bucata 9 Condica cadre didactice A3, buc 5, pret 40.00 Lei / bucata 10 Condica prezenta A4 - 50 file buc 5 3.30 16.50 3.14 11 Instiintare absente A6, buc 50, pret 0.07 Lei / bucata 12 Nota de receptie A4 - autocop, buc 5, pret 12.00 Lei / bucata 13 Registru Decizii, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 14 Registru Consiliu Profesoral A4, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 15 Registru Consiliu Administratie A4, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 16 Registru intrare-iesire A4, buc 5, pret 25.40 Lei / bucata 17 Registru inspectii scolare A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 18 Registru serviciu pe scoala - Procese Verbale A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 19 Registru Procese-Verbale, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata
- Număr anunț
- DA26228989
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.178 (CUI 20769247)
- Furnizor / câștigător
- FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.638,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.638,30 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.