Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Sky-Cartus non-OEM-LEXMARK-MS312-B-5k – 235 ron+tva -2 buc Sky-Cartus non-OEM-UTAX-PK5014-B-2.6k – 199 ron+tva – 1 buc Sky-Cartus non-OEM-UTAX-PK5014-C-2.2k -199 ron+tva – 1 buc- Sky-Cartus non-OEM-UTAX-PK5014-M-2.2k- 199 ron+tva – 1 buc Sky-Cartus non-OEM-UTAX-PK5014-Y-2.2k-199 ron+tva – 1 buc
- Număr anunț
- DA26239487
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.266 RON
- Valoare atribuită
- 1.266 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.