Atribuită Cumpărare directă

Preluare documente, scanare diferite formate A5,A4,A3,A2 in format PDF, JPEG, si stocare pe memorie externa. Pretul este pe bucata (bucata = volum intre 150-300 file) exemplu: carti, ziare, reviste legate sau brosate). 450 lei/bucata. Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe perioada 01.09.2020 - 31.12.2020. Cantitatea de 20 buc. este formata din 5 volume/luna x 4 luni

Număr anunț
DA26223628
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
AVRAM LACRAMIOARA IOANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 39975124)
Cod CPV
79999100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat