Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4 - 10 top, hartie xerox A4 Absolut -10 top,pix - 25 buc, capse 24/6 - 2 cut,ordin deplasare - 2 buc,foaie colectiva de prezenta - 2 buc.

Număr anunț
DA26224980
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,92 RON
Valoare atribuită
300,92 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,92 RON

din 300,92 RON estimat