Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi din PVC cu pedala si capac, capacitate 30 L

Număr anunț
DA26250676
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRE DULFU (CUI 26695564)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,30 RON
Valoare atribuită
434,30 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,30 RON

din 434,30 RON estimat