Atribuită
Cumpărare directă
CABLU MCCG 5X10 (H07RN-F) - 70 m ; CABLU MCCG 5X16 (H07RN-F) - 120 m ; PRIZA TRIF PC 63/380IP67(235-6 - 2 buc ; STECHER TRIF 63/380 IP67(035-6 - 2 buc ;PRIZA TRIF PC 16/380IP44(215-6 - 6 buc ;PRIZA TRIF PC 32/380IP44(225-6 - 6 buc;STECHER TRIF 16/380 (015-6) - 6 buc ;STECHER TRIF 32/380 (025-6) - 6 buc ; PRIZA IND ST TABLOU 16A/230V - 10 buc ;CHINGA RID 2000KG 6M (ELC) buc 6.
- Număr anunț
- DA26220428
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI 1568611)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.606,47 RON
- Valoare atribuită
- 7.606,47 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.