Atribuită Cumpărare directă

TEAVA SE FOLOSESTE LA RETELE DE ALIMENTARE SI DISTRIBUTIE APA POTABILA ,REZISTA LA PRESIUNI INTERIOARE DE PANA LA 10 BARI (ATMOSFERE) TEAVA PEHD APA D 40 PN 10 : 600 m x 3.6 lei/m = 2160 lei

Număr anunț
DA26235667
Autoritate contractantă
ORASUL DRAGOMIRESTI (CUI 3627560)
Furnizor / câștigător
ALDUTI SRL (CUI 24070666)
Cod CPV
44162500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat