Atribuită Cumpărare directă

Condica prezenta profesori A3 1 Catalog prescolari 3 Catalog clasa pregatitoare 1 Catalogul clasei I-IV 3 Catalogul clasei V-VIII 5 Carnet elev I-IV 20 Carnet elev V-VIII 15 Registru intrare-iesire scoli 1

Număr anunț
DA26238601
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,16 RON
Valoare atribuită
433,16 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,16 RON

din 433,16 RON estimat