Atribuită Cumpărare directă

Conform listei cu cantitatile de lucrari

Număr anunț
DA26228336
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
FOR-EXPLO-TRANS SRL (CUI 17524964)
Cod CPV
45246200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.604,60 RON
Valoare atribuită
29.604,60 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.604,60 RON

din 29.604,60 RON estimat