Atribuită Cumpărare directă

Construire gard din lemn 13ml, cu fundatie din beton, placata cu pietre ornamentale, ridicarea și anveloparea fantanii, instalarea panoului publicitar și a mobilierelor urbane.

Număr anunț
DA26221920
Autoritate contractantă
COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
Furnizor / câștigător
FELEKI IMRE (CUI 21357945)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat