Atribuită Cumpărare directă

Pompa Elasomerica - Perfuzie continua administrare citostatice 275ml-300ml

Număr anunț
DA26238588
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
42122230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.983 RON
Valoare atribuită
6.983 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.983 RON

din 6.983 RON estimat