Atribuită Cumpărare directă

Necesitatea achizitionarii unei cantitati d 235 litri motorina pentru alimentarea buldoexcavatorului si a autoturismului Dacia Logan, aflate in dotarea UTA Comuna Intregald, jud. Alba.

Număr anunț
DA26220161
Autoritate contractantă
COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
Furnizor / câștigător
TRANS IVINIS & CO SRL (CUI 5851237)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,15 RON
Valoare atribuită
914,15 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,15 RON

din 914,15 RON estimat