Atribuită Cumpărare directă

6035391 GUTTA GLISS SOLAIR-EXTRA 1,25X50 M 5 M2 6033554 PLEXIGLASS INCOLOR 1525 x 2050 2 MM 2 BUC 6030322 POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X2050 CLAR 2 BUC 6026701 CORNIER AL 11,5X11,5X1,5 2,5M 4 BUC 6013157 SURUB LEMN 4,0X20 07101d40020F2 PG 2 PUN 1010335 SURUB CAP PLAT CU SAIBA AUTOFOR 4,2X16ZA 50 BUC 6009318 VINCLU PT. SCAUN ZINCAT 50x15 050Z 20 BUC

Număr anunț
DA26246929
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131,14 RON
Valoare atribuită
1.131,14 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131,14 RON

din 1.131,14 RON estimat