Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE CENTRALA TERMICA - 5 BUCATI VERIFICARE TEHNICA PERIODICA SI AUTORIZAREA FUNCTIONARII CF. ISCIR PT A1 - 2010 PENTRU CAZANE COMBUSTIBIL SOLID CU PUTERI 50 - 250 KW , - 5 BUCATI VERIFICARE SI CALIBRARE SUPAPE SIGURANTA - 11 BUCATI SI TRANSPORT

Număr anunț
DA26241541
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Pastraveni (CUI 18282656)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE GRUP SRL (CUI 19120067)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat