Atribuită
Cumpărare directă
Asfaltare drum local in comuna Chiojdu, judetul Buzau cf liste cantitati puse la dispozitie de autoritatea contractanta. Termen de executie: maxim 90 zile. Termen de garantie: minim 18 luni. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea rezultata din rularea articolelor / devizelor anexate prezentei Valoarea finala nu va depasi maximul ofertat. Oferta va cuprinde toate materialele / manoperele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor descrise.
- Număr anunț
- DA26228677
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- CONFERIC SRL (CUI 3868283)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430.907,40 RON
- Valoare atribuită
- 430.907,40 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.