Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice in cadrul unui obiectiv de investitie/ unei proceduri constand in : - servicii pentru elaborare documentatie de atribuire, conform legislatiei in vigoare - puncte de vedere raspunsuri la solicitarile de clarificari primite pana la data limita de depunere a ofertelor elaborare instrumente de lucru pentru comisia de evaluare pe tot parcursul analizarii ofertelor emitere puncte de vedere cu privire la procesul de evalaure oferte puncte de vedere cu privire la posibile notificari prealabile/ contestatii/acces dosar alte servicii conexe Firma este neplatitoare de TVA
- Număr anunț
- DA26249383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
- Furnizor / câștigător
- GRUPUL MERITOCRATILOR EUROPENI S.R.L. (CUI 38723773)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.