Atribuită Cumpărare directă

Masa instrumentar pentru operatie/MAYO-1 Descriere Structura cu blat din otel inoxidabil 4 roti pivotante din plastic Sistem mecanic pentru reglare inaltime Inaltime reglabila: 70-120cm Dimensiuni: 60x40x max.120cm

Număr anunț
DA26250558
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat