Atribuită Cumpărare directă

Registru -cerere de inscriere in clasa pregatitoare,clasa I-format A4. Adeverinta (pentru elevi) Registru pentru evidenta adeverintelor de elevi emise Scrisoare de solicitare a foii matricole Registru matricol pentru clasele I-VIII Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi Catalog clasa pregatitoare(39 elevi) Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi Carnet de elev pentru invatamantul primar Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial Catalog cuprinzând rezultatele la examenul de corigenta- Catalog rezultate diferenta Borderou de corectare/examinare si notare la examenele de corigenta/ diferenta Adresa de instiintare a parintilor privind absentele nemotivate ale elevilor Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri. Condica prezenta personal didactic Registru intrari-iesiri Registru pentru evidenta a accesului în incinta unitatii de învatamânt Nota intrare receptie Lista de inventariere Document cumulativ Bon de consum Fisa de magazie Registru de evidenta nominala a eliberarii actelor de studii Registru pentru evidenta arhivei scolare Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice

Număr anunț
DA26242885
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 200 (CUI 32584676)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,18 RON
Valoare atribuită
914,18 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,18 RON

din 914,18 RON estimat