Atribuită
Cumpărare directă
1/ PAL MEL ALB CORP PERLAT(2.8X2.07X18)- KASTAMONU - 4 buc x 180.67 lei 2/ CANT ABS 0.4 MM - 620 ml x 2.10 lei 3/ MDF VERDE( 2.8X1.22)-GIZIR - 2 buc x 305.04 lei 4/ CANT ABS 2MM - 35 ml x 3.36 lei 5/ PAL MELAMINAT MESTEACAN - 7 buc x 180.67 lei 6/ PAL MEL ANTRACIT(2.8X2.07)-KRONO - 3 buc x 235.29 lei 7/ ABS 0.4 PE COMANDA (DIF CULORI) - 50 ml x 2.94 lei 8/ ABS 2 PE COMANDA (DIF CULORI) - 30 ml x 4.20 lei 9/ EUROSURUB 7X50 - 2500 buc x 0.08 lei 10/ CANT PVC ALB - 110 ml x 2.52 lei 1/ HOLSURUB 3.5X16 - 1 cut x 40.34 lei 12/ HOLSURUB 4.0 X18 - 1 cut x 26.05 lei 13/ SURUB CAP INECAT 4.0X30 - 1 cut x 40.34 lei 14/ COLTAR METALIC L 50X50 - 300 buc x 0.42 lei 15/ CAPAC EURO DIF CULORI/140BUC - 20 buc x 3.53 lei 16/ ALUNECATORI DIF. CULORI - 200 buc x 0.08 lei mai putin
- Număr anunț
- DA26186309
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.804,11 RON
- Valoare atribuită
- 5.804,11 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.