Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: CALCULATOR- 1 BUC PORT FILE- 1 SET SUPORT VERTICAL- 15 BUC CAPSATOR - 1 BUC PERFORATOR-1 BUC RIGLA -2 BUC PASTA CORECTOARE - 8 BUC REGISTRU -2 BUC CONDICA PREZENTA - 1 BUC DOSARE - 100 BUC PLIC CU BURDUF - 20 BUC PLIC C4 - 10 BUC HARTIE XEROX - 55 BUC BURETIERA GEL- 1 BUC BURETIERA APA - 1 BUC CAIET MECANIC - 1 BUC HP 12A-1 BUC SUPORTI VERTICAL PVC-4 BUC BANDA CORECTOARE -2 BUC ARACET -2 BUC LIPICI- 2 BUC MOUSE - 1 BUC SCOTCH - 2 BUC CARTUS XEROX -3250- 1 BUC LIPICI LICHID - 2 BUC FOI PARCURS MARFA - 4 BUC
- Număr anunț
- DA26244924
- Autoritate contractantă
- COMUNA VILCELE (CUI 4655895)
- Furnizor / câștigător
- DIAGINA SRL (CUI 4161492)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.645,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.645,89 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.