Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA PITURA ALB POLAR V53101-C4L KOBER 1 buc 52,02 0220-715720 PENSULA CALORIFER S 71, 2, FIR NATURAL 1 buc 7,9 OPRITORI SINA ALU 4806 1 buc 5,29 CALARETI PT SINE PERDELE ALB 16 2 buc 6,55 SURUB PT LEMN CAP INECAT 6X60 ZG PZ3 100.74.02 40 buc 0,24 DIBLU DIN POLIPROPILENA-10.0X50MM 224.44.00 40 buc 0,12 PUNGA BIO 34X40CM 1 buc 0,09 SINA PLASTIC PT PERDELE GK 2 300 CM 8385 3 buc 40,84 DILUANT PT PROD ALCHID D551-P0.9L KOBER 2 buc 8,24 PENSULA TMAX 3.0" PAR PORC 76MM TM-55707 1 buc 7,73
- Număr anunț
- DA26193594
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,58 RON
- Valoare atribuită
- 239,58 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.