Atribuită Cumpărare directă

DEZVOLTAREA VORBIRII. 6 ANI. Ed a IV-a SA NE JUCAM CU TOM SI JERRY (format mic) CAIET DE LUCRU. CLASA PREGATITOARE. CURCUBEUL TOAMNEI. SEMESTRUL I. reeditare PRIMUL MEU CAIET DE ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE. Clasa pregatitoare. Disney Educationa

Număr anunț
DA26256445
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,94 RON
Valoare atribuită
329,94 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,94 RON

din 329,94 RON estimat