Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara tva (lei) Valoare fara TVA (lei) 1 Manusi latex usor pudrate MDY167 100/set 1.00 Set 46.29 46.29 2 Manusi latex usor pudrate MDY167 100/set 1.00 Set 46.29 46.29 3 Manusi latex usor pudrate MDY167 100/set 1.00 Set 46.29 46.29 4 Manusi latex usor pudrate MDY167 100/set 1.00 Set 46.29 46.29 5 Viziera de protectie rabatabila 40.00 Buc 8.00 320.00 6 Clor parfumat 1L Clorel 20.00 Buc 5.99 119.80 7 Dezinfectant pentru suprafete -PROTECT-RP-S 5L 3.00 Buc 43.00 129.00 8 Dezinfectant de maini pe baza de alcool Etilic 75% 750ml 10.00 Buc 16.20 162.00 9 Masca protectie unica folosinta, 50 buc/set 50.00 Buc 32.90 1,645.00 Valoare fara TVA = 2,560.96 Ron
- Număr anunț
- DA26196573
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.560,96 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.