Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionarea de servicii de promovare în vederea implementării planului de comunicare specific unei unităţi muzeale pentru anul 2020 pentru o perioadă de 4 luni, (1 septembrie – 31 decembrie 2020 ). Aceste servicii au în vedere asigurarea unei informări corecte a publicului vizitator, facilitându-i accesul la informaţiile legate de programele şi evenimentele culturale (anterioare şi ulterioare acestora) organizate de Complexul Naţional Muzeal ASTRA pe durata sezonului de vizitare/expoziţional 2020 (1 septembrie 2020-31 decembrie 2020) prin achiziţionare de spaţiu publicitar şi difuzarea materialelor de promovare a Beneficiarului în plan local, regional şi naţional, după caz. Tip Serviciu Cantitate / perioada Aria difuzare Tipul publicaţiei Preluare comunicat de presă 2 / lună locală presa scrisă Preluare informație de presă 2 / lună locala si județeană săptămânal Interviu/ știre/ anunț post TV/ online lunar locală post tv/ online/ Banner on-line săptămânal locală cotidian de presă online Spot radio 4 spoturi / 4 luni / 30 difuzări/ lună Locală/ regională Post radio FM Insert 1 pag. Advertorial/afiș 2/4 luni locală / regională publicație de timp liber Advertorial 2 / lună local cotidian online
- Număr anunț
- DA26191222
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL ASTRA (CUI 4406304)
- Furnizor / câștigător
- EXPRES SIB SRL (CUI 18088170)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.270 RON
- Valoare atribuită
- 50.270 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.