Atribuită Cumpărare directă

PATRUNJEL 8G PLIC X 80 BUC X 0,78 LEI CIO FOI DE DAFIN 15G PLIC X 40 BUC X 1,12 LEI

Număr anunț
DA26205457
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15870000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,20 RON
Valoare atribuită
107,20 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,20 RON

din 107,20 RON estimat