Atribuită Cumpărare directă

CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE– SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS ,7 ZILE , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. Complex Mediteranean 23.08.2020 - 30.08.2020 Baile Felix 31.08.2020 - 06.09.2020

Număr anunț
DA26184161
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.980,95 RON
Valoare atribuită
7.980,95 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.980,95 RON

din 7.980,95 RON estimat