Atribuită Cumpărare directă

TESTE RAPIDE- *Coronavirus SARS-CoV-2 IgG/IgM CoVid 19, sange/ser/plasma, x50 casete *TESTE RAPIDE - *Coronavirus SARS-CoV-2 IgG/IgM*CoVid 19, din sange total/ser/plasma, kit x50casete, cod WJ-2750 ACHIZITIA ESTE FERMA SI TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA26183850
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.699 RON
Valoare atribuită
1.699 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.699 RON

din 1.699 RON estimat