Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de asigurare auto RCA pentru TRACTOR RUTIER T3, marca UTB,tipul U 650 M cu urmatoarele caracteristici: nr. identificare :UZTU06502Y5271774 -4760 cc -48 kw -5850 kg -perioada de asigurare 12luni -intrare in vigoare 24.08.2020
- Număr anunț
- DA26179496
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346,35 RON
- Valoare atribuită
- 346,35 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.