Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA 203588/13.08.2020 FURNIZARE DIVERSE SCULE DE MANA SI ACCESORII ADV1161819 LOT-A=6.808,42 lei: 1) SET PLITA PPR,1500W,PLACA AL+CUTIE MET+ACCESORII 20-63mm, 1x295,20=295,20; 2) DISC TAIERE CARBURA METALICA 76x1, 10x16=160; 3) SET 5 DISCURI TAIERE INOX 76x1, 2x68=136; 4) DISC DEBITARE METALE 230x22.23x2mm 10x11=110; 5) DISC DIAMANTAT PROFESIONAL PT BETON 230x22.23x2.3x10mm, 2x145=290; 6) FREZA CU DINTI VIDIA PT BETON /SDS/50mm, 1x70=70; 7) KIT CARAOTA BETON 40mm,PRELUNGITOR CAROTA BETON SDS 30CM, 1x85=85; 8) CAROTA BI METAL, 43mm, 2x39=78; 9) CAROTA BI METAL 32mm, 2x32=64; 10) ADAPTOR SDS PLUS PT CAROTA, 2x25=50; 11) CAROTA HSS BIMETAL 35mm(1 3/8)x44mm, 1x40=40; 12) TRUSA CAROTE BI MATERIAL+CUTIE MAKITA, 1x290=290; 13) SET MIX 11ACCESORII BURGHIE,DALTI SDS PLUS +VALIZA, 1x175=175; 14) DALTA CU PRINDERE SDS PLUS 20x250mm, 1x25=25; 15) DALTA CU PRINDERE SDS PLUS 40x250mm, 1x30=30; 16) DALTA CU PRINDERE SDS MAX 25x600mm, 1x40=40; 17) SPIT SDS-MAX 400mm, 1x48=48; 18) SPIT SDS PLUS 250mm, 1x23=23; 19) SPIT SDS PLUS OTEL 250mm, 1x25=25; 20) ROTOPERCUTOR CU 2 ACUM LI-ION,18V,6AH,GBH 18V-26F, 1x1950=1950; 21) MASINA DE GAURIT/INSURUBAT 2ACUM LI-ION,18V,3AH ,DHP458RFJ MAKITA, 1x1100=1100; 22) TELEMETRU CU LASER,0.2-30M MAKITA LDO30P, 1x281,10=281,10; 23) MASINA DE GAURIT/INSURUBAT CU ACUM 12V,1.5AH GSR 120-LI, 2x328,90=657,80; 24) FIERASTRAU SABIE MAKITA JR3070T 1510W 1x785,32=785,32
- Număr anunț
- DA26167002
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.808,42 RON
- Valoare atribuită
- 6.808,42 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.