Atribuită Cumpărare directă

Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele;Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele;Condica prezenta personal auxiliar -coperta carton gros invelita in hartie pt arhiva;Registru unic pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele;Condica prezenta personal didactic - coperta arhiva;Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele;Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial;Carnet de elev pentru invatamantul primar;Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie Registru matricol pentru clasele I-VIII - coperta imitatie piele;Catalog pentru învatamant prescolar - coperta imitatie piele

Număr anunț
DA26188247
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIOCILE (CUI 17378974)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,76 RON
Valoare atribuită
710,76 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,76 RON

din 710,76 RON estimat