Atribuită
Cumpărare directă
AM DORI SA ACHIZIȚIONĂM : UPS nJoy Keen 2000 USB UPLI-LI200KU-CG01B Capacity 2000 VA / 1200 W [UPLI-LI200KU-CG01B]- 2BUC, UPS nJoy Keen 1000 1000 VA-4BUC, Multifunctionala Brother MFC-L3730CDN, Laser, Color, Format A4, Duplex, Retea, Fax-3BUC, Multifunctionala Brother MFC-L5750DW, Laser, Monocrom, Format A4, Duplex, Retea, Fax-1BUC, Monitor LED AOC e2460Sh 24 inch 1ms black-4BUC, Canon DR-6010C, Scanner, Format A4, ADF, Duplex, USB 2.0 [EM3801B003AA]-1BUC
- Număr anunț
- DA26185519
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.138,66 RON
- Valoare atribuită
- 19.138,66 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.