Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate INDIGO ARMOR ISOSTIL, ALBASTRU, 100 COLI/TOP ISOSTIL 100 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 2 PERFOTATOR METALIC 25 COLI, RAPID FMC25 1 SUPORT CILINDRIC ARTICOLE SCRIS ECADA 95001 1 DECAPSATOR DACO DC001 DC001 1 CAPSATOR SMD A-200, 20COLI 1 TUSIERA COLOP 50X90MM 10963 2 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 1 PIX ECADA ALA BALA 83201 4 PIX STICK SUPER SOFT PELIKAN 804394 5 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.7 P01147 2 MINA CREION MECANIC ROTRING 0.35/ 0.5/0.7/0.9 P01180 2 TUS STAMPILA COLOP 25ML P01011 4 RADIERA FACTIS IM48 1 TEXTMARKER SCHNEIDER JOB150 JOB150 1 MARKER PERMANENT MILAN P05090 1 MASCA PROTECTIE N45060 100 MANUSI LATEX ZOREX USOR PUDRATE GMM 100 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 3 CONDICA DE PREZENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01652 1 LIPICI SOLID OPTIMA 40G OP-39000140 4 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, PASTEL P01322 3 CUTTER MIC PROFESIONAL ECADA 50109 1 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 4 CAIET A4 48F FILE HERLITZ, DICTANDO 9473800 3 CARTUS HP CN049AE NEGRU NR 950 1 CARTUS HP CN 052AE YELLOW NR 951 1 CARTUS HP CN050AE NR951 CYAN 1 CARTUS HP CN 051AE NR 951 MAGENTA 1
- Număr anunț
- DA26211795
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,57 RON
- Valoare atribuită
- 952,57 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.