Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari manopera demontat-montat si cofrat pentru turnat beton cu armatura de fier pentru podete aliniate la santurile pluviale si transportul moluzului rezultat Conform deviz oferta de lucrari

Număr anunț
DA26194782
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
URSU CATALIN (CUI 30513067)
Cod CPV
45221220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.560 RON
Valoare atribuită
70.560 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.560 RON

din 70.560 RON estimat