Atribuită
Cumpărare directă
Sonde endotraheale cu balonas, sterile ADULTI nr. 5 - 1 CUT, nr. 7 - 1 cut Ambalaj: 10 buc/cutia mica BRANULA 20 G (roz) - 100 buc MANUSI CHIRURGICALE STERILE, NEPUDRATE, MAS 7 - 15 BUC, MAS. 7,5 - 15 BUC SONDE LEVIN DUODENALE STERILE/ SONDE NAZOGASTRICE STERILE - ADULTI - DIMENSIUNE MEDIE
- Număr anunț
- DA26185937
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,48 RON
- Valoare atribuită
- 250,48 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.