Atribuită
Cumpărare directă
1 C004 Registru pentru înscrierea copiilor in gradinita - coperta imitatie piele buc 1 16.85 16.85 3.20 2 C007a Registru - cerere de inscriere in clasa pregatitoare - coperta imitatie piele buc 1 21.47 21.47 4.08 3 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 4 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 2 21.47 42.94 8.16 5 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 4 15.90 63.60 12.08 6 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 7 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 8 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 40 0.98 39.33 7.47 9 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 30 0.98 29.50 5.60 10 C070c Cerere de eliberare copie foaie matricola buc. 10 0.10 1.01 0.19 11 C082 Evidenta nominala a eliberarii actelor de studii - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 1 34.24 34.24 6.51 13 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 1 6.48 6.48 1.23 14 SS03 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 15 SS12 Registru de e
- Număr anunț
- DA26183743
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AMARU (CUI 29012810)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,60 RON
- Valoare atribuită
- 528,60 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.