Atribuită Cumpărare directă

Catalog clasa pregatitoare 1 Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 4

Număr anunț
DA26194537
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,60 RON
Valoare atribuită
241,60 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,60 RON

din 241,60 RON estimat