Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR DEZINF. LIMPIO CU SENZOR DD110 BUC 8,00 159,00 1.068,91 203,09 20 7025918 PLASTINA COS GUNOI PEDALA 10L BUC 23,00 27,86 538,47 102,31 40 7032016 DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB BUC 53,00 29,99 1.335,69 253,78

Număr anunț
DA26200932
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.943,07 RON
Valoare atribuită
2.943,07 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.943,07 RON

din 2.943,07 RON estimat