Atribuită
Cumpărare directă
Robot aspirare piscine, sistem cross mode cu telecomanda si carucior. Lungime piscina 50/60 m Latime aspirator 50 cm Viteza de curatare 10 to 18 m/min Putere pompa de aspiratie 50 m3/h Greutate 24 kg Greutate in apa 3 kg Capacitate filtrare 3,1 kg IR (detectare pereti) 2 sau 4
- Număr anunț
- DA26192051
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
- Cod CPV
- 42997300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.300 RON
- Valoare atribuită
- 29.300 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.